دسته بندی ها

اکانت پریمیوم 1

ممکن است در اینترنت در جستجوی یک فایل یا مطلبی برای دانلود باشید و به سایت هایی برخورده باشید که امکان دانلود آن فایل برای کاربران عادی دارای محدودیتی زیادی باشد مثلا سرعت دانلود بر خلاف آنچه شما سرعت دانلود بالایی داشته باشید خیلی پایین باشد یا در صورت قطع دانلود دیگر امکان ادامه دانلود نداشته باشید.برای چنین وب سایت هایی باید اشتراک ویژه آن سایت را تهیه کنید و به اصلاحی اکانت پریمیوم آن را بخرید دیجیت کالا با بررسی های خود اکانت پریمیوم سایت هایی را قرار داده است که اکثر نیازهای شما را برای دانلود رفع میکند شما می توانید نام و ادرس فروشگاه ما را در قسمت نمایندگان این سایت ها بیبنید. ممکن است بپرسید کدام اکانت برای ما مناسب است.در زیر یکسری اصطلاح را تعریف می کنیم.

 

لیچر چیست؟ لیچر به آن دسته از سایت هایی گفته میشود که با اسکریپت های رپیدلیچ که خود بصورت دو نوع ، نوع رایج و قدرتمند آن دانلود انی بوسیله سیستم پروکسی از سایت هایی نظیر اپلودد، رپیدگیتور و .. است که فایل ها را مستقیم کرده و در اختیار شما میگذرد این لینک ها تا زمانی که فایل از سرور مبدا حذف نشده باشد قابل دانلود است در نوع دوم فایل ها از سرور مبدا بر روی سرورهای این سایت اپلود شده که این کار کمی زمانبر بوده و تنها روش ممکن برای دانلود تورنت نیز همین است این سایت ها با فراهم آوردن امکان دانلود از بسیاری از هاست ها برای کسانیکه میخواهند در هزینه های خود صرفه جویی کنند مناسب است نمونه این سایت ها در زیر آورده شده است که به اصطلاح به آنها مولتی دانلودر می گوییم.

AllDebrid, DebridItalia،  Zevera،  Prembox, Premium.to

همچنین یکسری سایت ها مخصوص دانلود از تورنت است که قویتر از سایت های بالا عمل میکند نظیر:

Zbigz, Furk

 

ترافیک روزانه دانلود چیست؟ برخی سایت ها بدلیل بالا بودن کاربران خود و برای مدیریت پهنای باند خود که مدیریت چنین سایت هایی هزینه بالایی دارد همچنین برخی سیاست ها نظیر افزایش درامد، کنترل سایت های لیچ ترافیک روزانه برای دانلود دارند که شما نمی توانید بیش از آن مقدار در روز دانلود کنید.برای چنین سایت هایی بهتر است به ترافیک دانلودی آن توجه کنید تا بتوانید اکانت مناسب را تهیه کنید.

 

امنیت اکانت ها :

لطفا اکانت های خود را بین چندین نفر به اشتراک نگذارید چون در صورت دانلود همزمان یا ورود بیش از چند آی پی اکانت شما مسدود خواهد شد.

با توجه به نکات بالا در انتخاب خود دقت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید اگر قبل از خرید سوالی داشتید لطفا آن را با ما از طریق ایمیل یا تلگرم مطرح کنید در حد دانش و توانمان شما را یاری خواهیم کرد.

 

در ذیل لیست اکانت های پریمیوم سایت گرد اوری شده است با کلیک بر روی ان به محل خرید ان اکانت منتقل خواهید شد.

 

 

جستجو

کلیه حقوق نزد دیجیت کالا © 2023 محفوظ است.